Криста ще представи своя дебютен сингъл за първи път пред публика по време на церемонията на Годишните музикални награди на ММтв. Първият талант на продуцентския лейбъл „Стерео Стая” е единственият дебютен артист в десет годишната история на медиата, поканен да пее на сцената на престижното музикално събитие.
В момента Криста, екипът на „Стерео стая” и режисьорът Валери Милев работят по подготовката и реализацията на видео клипа към песента. Официалната промоция на видеото ще се състои в края на месец септември.
Младият талант разкри интересни детайли около дебютното парче – музиката и текстът на песента (български и английски) са специално създадени за нея от международния продуцентски екип “Symphonics”. Идеята за проекта се заражда след срещата на Криста с вокалния продуцент и композитор Сезар, който бе в България по покана на „Стерео стая” в началото на месец юни. С пилотния сингъл на Криста лейбълът представя новото звучене на модерната българска музика. /erogance.eu