Популярната попфолк изпълнителка Андреа ще вземе участие на концерт в румънската столица Букурещ. Певицата ще изпълни песента „Само мой“, заедно с дуетната си половинка Кости.
На концерта на 17 август в Румъния, Андреа и Кости ще презентират новото си парче, озаглавено „В мен“. Предстои двамата музиканти да заснемат и видео към песента, под режисурата на Люси Иларионов.
Андреа заминава за северната ни съседка два дни след края на националното турне на Пайнер в Благоевград. По време на обиколката певицата представя спектакъла си „Фантомът от операта“. /avtora.com
