Сексапилната Фогараси жъне професионални успехи

Ето го новото зайче на „Плейбой“. Тя се казва Мариан Фогараши, на 23 години е и е от Унгария. Името на сексапилната блондинка вероятно е познато на феновете на футбола, след като през май палавницата замеси в скандал не кой да е, а Дейвид Бекъм. Тогава г-ца Фогараси обяви пред вестник „Дейли Стар“, че е прелъстила английската звезда по време на гостуването на Милан в Будапеща за приятелския мач със сборна формация от местното първенство на 22 април.

Според версията на красивата Мариан, след двубоя тя се добрала до „росонерите“ и пъхнала визитната си картичка в джоба на Бекъм. Той явно бил впечатлен от дързостта на знойната унгарка, защото още същия ден й се обадил и я поканил да излязат заедно в Милано. Последвали десетки sms-и и среща, завършила с целувка и обещание за продължение.

Тази новина буквално взриви жълтите медии в Англия, а Бекъм побърза да отрече всичко, подчертавайки колко е влюбен в съпругата си Виктория Бекъм. Той дори заведе дело срещу „Експрес груп нюспейпърс“ за клевета на „Дейли Стар“ и го спечели.

Големите дивиденти от раздухания от медиите предполагаем флирт, разбира се, бяха за г-ца Фогараши. Благодарение на него унгарката излезе от анонимността, а кариерата й на модел пое стремглаво нагоре. Сега тя е на гребена на вълната и вече не е важно дали историята с Бекъм е вярна или само плод на нейното въображение.

Предизвикателната фотосесия на Мариан може да бъде видяна в септемврийския брой на унгарския „Плейбой“.
Източник: donbalon.eu