След супер успешните мега партита Summertime Dance Explosion Solar 09 това лято на Слънчев бряг с участието на Pete Tong, Robbie Rivera, Tiеsto, Victor Calderone, DJ Mark Knight и Martijn Ten Velden, най-добрият български клуб официално открива новия сезон.
Специален гост на първото събитие ще е кралят на мелодичния хаус Санди Ривера. Диджеят, който при последното му гостуване у нас на 14-ти февруари, накара всички посетители да си тръгнат влюбени в музиката му.
Чаровният американски диджей отново ще зарадва родните меломани с енергичните си сетове и дълбоко хаус звучене.
Винаги неповторим, Санди Ривера е един от диджеите, които не спират да експериментират и да провокират публиката си с майсторско съчетание на различни стилове, създавайки неповторимо звучене.
Влюбен в България, всяко негово парти е заредено с много емоция, затова е сигурно, че танците ще продължат до сутринта, а градусът на настроението ще изхвърчи над измервателната скала.
Източник: erogance.eu