Студентски емоции вълнуват немалка част от звездите на „Планета“ ТВ, сред които са Райна, Магда, Анелия, Жулиета и Милица.

За втора година, Магда е студентка в Икономическия институт в Свищов, където изучава специалност финанси.

Анелия е студентка в четвърти курс в специалността „Поп и джаз пеене“ в Националната музикална академия. Приключващата академична година е сериозно предизвикателство за гласовитата певица, тъй като ú предстои дипломиране.

Милица пък приключва учебната година в Академията за музикално и танцово изкуство в Пловдив.

Студентските трепети не подминаха и Жулиета, която още помни дългата и трудна изпитна сесия от първия семестър. Жулиета изучава „Строителство на сгради и съоръжения“ във Висшето строително училище „Л. Каравелов“ в София.

Нейната колежка Райна, също е убедена, че повечето знания могат само да ú бъдат от полза и от октомври 2008-ма година е студентка. Кръшната изпълнителка взима всички изпити в своята специалност в Нов български университет с отличие.
Източник: pikantno.eu